вул. Януша Корчака, 60, м. Київ
 grant.chlib@gmail.com

Благодійний фонд розвитку
Національної бібліотеки України для дітей

Проєкти

Не дивлячись на те, що роботу англомовної бібліотечної студії «Англійська без обмежень» було повністю переведено в онлайн-формат і всі заняття проходили на платформі ZOOM, юні учасники настільки вподобали і цю ідею, і сам процес, що було прийняте рішення продовжити роботу студії щонайменше ще на шість місяців.

До її діяльності зареєструвалося більше 200 дітей з усієї України, понад 100 з них стали активними постійними учасниками занять. Це діти не тільки з Києва, а й з таких міст, як Харків, Кременчук, Львів, Полтава, Лубни, Дніпро, Рівне, а ще з таких містечок і сіл, як Ширяєве, Буштино, Зимне, Зарічне тощо. Студійці дізналися дуже багато нової та цікавої інформації з англійської мови. За десять місяців студійці прочитали колекцію дитячої американської класики, які були нагороджені Медаллю Кельдекотта. А це понад 50 книжок!  Фонд Національної бібліотеки України для дітей поповнився великою кількістю неймовірно цікавих та пізнавальних книжок англійською мовою! Добігають свого кінця канікули і вже скоро студія продовжить свою роботу.

Хто ще не з нами, але має бажання вивчати англійську мову – швидше долучайтеся до наших занять, заповнивши анкету за посиланням.