вул. Януша Корчака, 60, м. Київ
 grant.chlib@gmail.com

Благодійний фонд розвитку
Національної бібліотеки України для дітей

Новини

Вітаємо вас на навчальному курсі з робототехніки для дітей віком від 6 до 10 років! Цей курс розроблений спеціально для того, щоб навчитися створювати роботів за допомогою конструктора LEGO Education WeDo 2.0 та програмувати їх для виконання різних завдань.

Під час курсу діти вивчатимуть основи робототехніки та програмування, збиратимуть та програмуватимуть своїх власних роботів та виконуватимуть цікаві завдання, що допоможуть розвивати їхні творчі та аналітичні здібності.

rob13
rob6
rob4

Конструктор LEGO Education WeDo 2.0 дозволяє створювати різноманітні вироби, від простих машин до складних роботів, та програмувати їх для виконання різних дій. Діти зможуть використовувати цей конструктор для створення різних типів роботів, що виконуватимуть завдання: підйом вантажу, рух по лінії та багато інших.

Наші обізнані тренери мають досвід у роботі з дітьми та знають, як зробити курс цікавим і зрозумілим для кожної дитини. Вони проводять заняття у групах, де діти спілкуються та допомагають один одному в розв'язанні завдань.

Якщо ваша дитина обожнює LEGO та цікавиться робототехнікою, то цей курс стане для неї чудовим вибором. Дитина зможе розвивати свої технічні та програмувальні навички, а також поглибити знання про робототехніку та механіку. Не пропустіть свій шанс долучитися до курсу з робототехніки, записуйте свою дитину на заняття прямо зараз, просканувавши цей QR-код!

16